ŘÍZENÉ VĚTRÁNÍ

Teplovzdušné solární kolektory.

Větrají, odvlhčují, temperují, chladí.

Teplovzdušný panel zbaví vaši nemovitost vlhkosti, plísně, zatuchlého vzduchu a zároveň vám výrazně sníží náklady na vytápění.

130 m³/h

čerstvého vzduchu

až 50 °C

výstupní teplota

až 1.400 W

tepelný výkon

Image by Shapelined

Společně s techniky z Českého vysokého učení technického v Praze a Univerzitního centra energeticky efektivních budov v současné době vyvíjíme první solární teplovzdušný panel s integrovanou rekuperační jednotkou a automatickým zavíráním.

Jedná se o teplovzdušný solární kolektor, který lze umístit na všechny druhy střešních krytin, ale většinou se umisťuje jednoduše a přímo kolmo na zeď, která je orientována co nejvíce k jihu.

 

Při každém slunečním záření se díky solární buňce spustí ventilátor v kolektoru. Čerstvý vzduch z venku se nasaje do panelu přes perforovanou zadní stranu.

 

Uvnitř panelu se vzduch zahřeje o 10-70 °C oproti venkovní teplotě ve stínu a je následně vháněn přetlakem do domu, chalupy apod.

 

Vzduch, který je vháněn dovnitř, vytlačuje různými netěsnostmi nebo ventilací vlhkost z domu, odstraňuje zatuchlinu a zároveň vám snižuje náklady na vytápění.

 

Vaše nemovitost přestane být vlhká, zatuchlá a není až tak studená jako předtím. Pokud se jedná například o chalupu, budete mít příjemný pobyt hned od začátku a ne až po 1 až 2 dnech.

VENTI STANDARD

zdravý vzduch a úspora za vytápění

Větrá, temperuje, snižuje vlhkost a CO2, zamezuje tvorbě plísní, v létě chladí. 

Hodí se se zejména pro chaty, chalupy nebo vlhké budovy.

VENTI PLUS

zdravý vzduch a teplo zdarma

Nejen zdravý vzduch, solární rekuperace vám navíc dodá více energie, než spotřebuje.

Vhodné řešení hlavně pro trvale obývané domy.

PROČ ZVOLIT TEPLOVZDUŠNÝ PANEL PRÁVĚ OD NÁS?

Řešení

na klíč

Navrhneme, spočítáme, vyprojektujeme nejefektivnější řešení na míru vašemu domu i vašim potřebám. Nejefektivnější pro nás znamená ekologické a ekonomické zároveň.

Dlouholeté zkušenosti

S realizací solárních systémů máme více než 15 let zkušeností. Máme za sebou více než 300 realizací, o to více nás těší stoprocentní spokojenost našich zákazníků.

Profesionální instalace

Bezplatně zaměříme vaši střechu a připravíme projektovou dokumentaci. Systém vám pak nainstalujeme během 1 až 2 dnů a vše dáme zase zpátky do pořádku.

Renomované značky

Dodáváme zásadně pouze produkty renomovaných značek, které jsou samy o sobě zárukou kvality. Jakožto certifikovaní partneři nabízíme prodlouženou záruku až 7 let.

DOPORUČUJEME PŘEČÍST

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

POPTEJTE ŘEŠENÍ NA MÍRU VAŠEMU DOMU A VAŠIM POTŘEBÁM

Abychom vám mohli dát přesnou nabídku, je třeba znát vaše konkrétní požadavky a některé specifikace vaší nemovitosti.
 
Zanechte nám na sebe prosím kontakt a my se vám ozveme zpět, abychom společně navrhli nejefektivnější řešení.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.