SOLÁRNÍ ELEKTRÁRNY

Slunce je váš příští dodavatel energie. 

Bez faktur, bez zdražování a navždy.

Solární elektrárny šetří nejen přírodu, ale i vaši peněženku. Získejte pro svůj dům, chatu nebo komerční prostor energetickou soběstačnost.

8-14 %

výnosnost investice

7-12 let

návratnost investice

25-30 let

záruční

doba

Image by Shapelined

Sluneční elektrárna je technické zařízení, které ve své podstatě přeměňuje energii ze slunečního záření na energii elektrickou. Investice do vlastní elektrárny je v současné době nejvýnosnější a nejbezpečnější způsob zhodnocení investice s úročením 8 – 14 %, jak pro fyzické osoby, tak i pro firmy.

 

Investice leží na vaší střeše, tedy nemůže ji nikdo znehodnotit změnou politických nebo ekonomických poměrů ve světě nebo v ČR, vyrobenou elektřinu si přímo spotřebováváte, cena energií a elektřiny zvlášť poroste, což návratnost ještě urychlí. Životnost fotovoltaických elektráren je desítky let, záruka na výkon panelů je 25 – 30 let, návratnost obvykle 7 – 12 let.

 

Fotovoltaická elektrárna nevyžaduje téměř žádnou údržbu po celou dobu své životnosti, tedy desítky let. Roční výrobu lze přesně předvídat, detailnější informace o výrobě v jednotlivých měsících od nás dostanete jako součást nabídky po konzultaci na místě.

 

Součástí všech elektráren je monitorovací zařízení, které umožňuje sledování výroby a její historie. Tyto informace máte dostupné odkudkoliv na světě na vašem počítači nebo telefonu.

JAK SI VYBRAT FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU?

V první řadě je třeba si zodpovědět otázku, co si od své elektrárny slibujete. Co všechno by měla elektřina vyrobená fotovoltaickým systémem v domácnosti zastat?

 

Chcete primárně ušetřit za stále se zdražující elektřinu? Nebo rovnou získat kompletní nezávislost na dodavatelích energie? Rádi byste měli možnost záložního zdroje v případě výpadku proudu? Nebo byste chtěli třeba levně ohřívat vodu?

Všechno lze a s výběrem nejefektivnějšího řešení přímo pro váš dům a vaše potřeby vám rádi pomůžeme. Nebo se podívejte na tento základní přehled: 

SOLAR STANDARD

ekologická a efektivní energie

Vytápíte dům tepelným čerpadlem? Využíváte klimatizaci? Máte u domu bazén?

výkon až 4,32 kWp

dotace až 205.000 Kč

SOLAR

PLUS

efektivní energie a ohřev teplé vody

Ohříváte vodu pomocí elektrické energie? Dejte raději přednost energii ze slunečního záření.

výkon až 5,04 kWp

dotace až 85.000 Kč

SOLAR COMBI

energetická soběstačnost

Chcete, aby váš dům nebyl zcela závislý na dodavateli elektrické energie? 

výkon až 9,72 kWp

dotace až 205.000 Kč

PROČ ZVOLIT FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU PRÁVĚ OD NÁS?

Řešení

na klíč

Navrhneme, spočítáme, vyprojektujeme nejefektivnější řešení na míru vašemu domu i vašim potřebám. Nejefektivnější pro nás znamená ekologické a ekonomické zároveň.

Dlouholeté zkušenosti

S realizací solárních systémů máme více než 15 let zkušeností. Máme za sebou více než 300 realizací, o to více nás těší stoprocentní spokojenost našich zákazníků.

Profesionální instalace

Bezplatně zaměříme vaši střechu a připravíme projektovou dokumentaci. Systém vám pak nainstalujeme během 1 až 2 dnů a vše dáme zase zpátky do pořádku.

Renomované značky

Dodáváme zásadně pouze produkty renomovaných značek, které jsou samy o sobě zárukou kvality. Jakožto certifikovaní partneři nabízíme prodlouženou záruku až 7 let.

Garance dotace

Za ta léta už v tom umíme chodit, a tak si můžeme dovolit vám garantovat získání dotace na pořízení fotovoltaické elektrárny. V opačném případě vám ji zaplatíme ze svého.

Dotaci navíc kompletně vyřídíme za vás. Vy tak nemáte žádné starosti a žádné papírování. 

POPTEJTE ŘEŠENÍ NA MÍRU VAŠEMU DOMU A VAŠIM POTŘEBÁM

Abychom vám mohli dát přesnou nabídku, je třeba znát vaše konkrétní požadavky a některé specifikace vaší nemovitosti.
 
Zanechte nám na sebe prosím kontakt a my se vám ozveme zpět, abychom společně navrhli nejefektivnější řešení.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.